Haydar Durusoy

Haydar Durusoy;

Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden lisansını aldıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

2016 yılında “Simetrik İletişim Açısından Sosyal Ağların Bir Kamusal Alan Olarak Değerlendirmesi” konulu Tezi ile doktorasını tamamladı.

3 yıl ajans tarafında 5 yılı marka yöneticiliği olmak üzere 8 Yıllık Marka & Pazarlama yönetimi tecrübesine sahibim. Öncesinde de 3 yılı yönetici olmak üzere 5 yıl İnsan kaynakları yönetimi geçmişine sahibim.

İnsan kaynakları alanında İş Değerlendirme, Norm Kadro, Ücretlendirme ve Yan Haklar, Performans ve Ücret Yönetimi, Seçme ve Yerleştirme, Eğitim alanlarında tecrübeleri bulunmaktadır. Kurumsal Gelişim Süreçlerinin yapılandırılmasında Deloitte, ücret yönetim sisteminin kurulması, geliştirilmesi ve uygulanmasında Hay Group ile birlikte çalışmıştır.

Mobilya, Ev Tekstili, İnşaat, Eğlence, Medya, Gıda, Oyuncak gibi farklı sektörlerden firmalara  ATL, BTL, Medya Planlama, Halkla İlişkiler, Etkinlik, Sosyal Medya Ajansları ve Araştırma şirketleri ve üst yönetim ile koordineli şekilde marka yönetim danışmanlığı yapmaktadır. Çalıştığı markaların tüm iletişim ve marka yönetim süreçlerine destek olmaktadır. Bu markalara ait, marka yönetimi, marka iletişim yönetimi, kampanya yönetimi, ajans ilişkileri yönetimi, yeni ürün / hizmet geliştirme süreçleri, ürün/ hizmet lansman yönetimi, pazarlama planı hazırlama ve yönetimi, etkinlik yönetimi, pazar araştırmaları, marka analiz ve değerlendirme araştırmaları, bütçe yönetimine destek olmaktadır.

Halen marka@ pazarlama ve iletişim danışmanlığı yapmaya devam eden Haydar Durusoy,  pazarlama, iletişim, sosyal medya, digital platformlar, yönetim, insan kaynakları, üzerine yazmaktadır

http://www.linkedin.com/in/haydardurusoy adresinden daha detaylıözgeçmişine ulaşabilirsiniz.